ShowBiz

“Shkune Tune” nuk është striptiz

Këngëtarja kosovare, Genta Ismajli, është deklaruar për refuzimin e RTK-së që ta transmetojë klipin e këngës “Shkune Tune”. Genta është…

26 09 2010 / 6 Comments / Read More »
Lifestyle

Zgjidheni partnerin në “periudhën e nxehtë”

Rear view of a young couple sitting on chairs on the beach

Shkencëtarja Belinda Pletzer dhe kolegët e saj nga Universiteti i Salsburgut në Austri, kanë zbuluar se truri i femrave ndryshon…

11 08 2010 / No Comment / Read More »
Reklama1

FEATURED VIDEOS

FLICKR PHOTO STREAM

ShowBiz

“Shkune Tune” nuk është striptiz

Këngëtarja kosovare, Genta Ismajli, është deklaruar për refuzimin e RTK-së që ta transmetojë klipin e këngës “Shkune Tune”....

26 09 2010 / 6 Comments / Read More »

Këngë dhe klip kushtuar Adelina Ismajlit?

Se në çfarë nivele dhe në çfarë klasi ka arritur estrada kosovare, e tregon fakti më i ri,...

19 09 2010 / 4 Comments / Read More »
paris-hilton-leopard_17084936

Paris Hilton sfilon me veshje leopardi në Saint Tropez

Paris Hilton është më në formë se kurrë. Në Saint Tropez në rivierën franceze, bukuroshja amerikane është duke...

28 07 2010 / No Comment / Read More »
kendall-beard-ai

Kendall, është motra seksi e Kim Kardashian

Kendall Jenner, motra e të famshmes dhe bukuroshes Kim Kardashian, është vetëm 14 vjeç dhe karriera e saj...

28 07 2010 / No Comment / Read More »
Kuriozitete

Restorani “numër një” në Danimarkë me kuzhinier Shqiptar nga Maqedonia

Noma-006

Restorani më i mirë në botë nuk quhet “El Buli” në Spanjë apo ndërkaq “Fet Dak” në Britani...

28 04 2010 / No Comment / Read More »

Qeni me skateboard atraksion në Central Park

f.0425161910296_m

Tillman, qeni kampion bote në vozitjen në skateboard, këto ditë po bën përgatitjet intensive për garën e cila...

25 04 2010 / No Comment / Read More »

Shkrimtarja fal virgjërinë Ahmedinexhad-it!

silvia-valerio-divano_2-225x300

Dashuria të verbon, ose ndoshta është thjesht një provokim marketingu i shkrimtares 18 vjecare italiane Silvia Valerio e...

23 04 2010 / 2 Comments / Read More »

Shijoni pak verë gjarpri!

snakewine

Me krimbat në shishet e tekillës tashmë jemi mësuar, por gjarpinjtë helmues në shishet e alkoolit nuk janë...

23 04 2010 / No Comment / Read More »
Sport
khedira-duam-ti-hakmaremi-barcelones

Khedira: Duam t’i hakmirremi Barcës

Mesfushori gjerman i Real Madridit, Sami Khedira, është duke menduar që tani për El Classicon kthyes që zhvillohet...

10 12 2010 / No Comment / Read More »
Kuriozitete
Noma-006

Restorani “numër një” në Danimarkë me kuzhinier Shqiptar nga Maqedonia

Restorani më i mirë në botë nuk quhet “El Buli” në Spanjë apo ndërkaq “Fet Dak” në Britani...

28 04 2010 / No Comment / Read More »
Lifestyle
Rear view of a young couple sitting on chairs on the beach

Zgjidheni partnerin në “periudhën e nxehtë”

Shkencëtarja Belinda Pletzer dhe kolegët e saj nga Universiteti i Salsburgut në Austri, kanë zbuluar se truri i...

11 08 2010 / No Comment / Read More »
Teknologji
htc

HTC pothuajse dyfishon profitin

Kompania tajvaneze HTC e cila është e specializuar për prodhimin e telefonave të mençur, ka raportuar për rezultate...

7 10 2010 / No Comment / Read More »
'

© 2017 Shkupi.Mk. All Rights Reserved. Log in - Designed by Gabfire Themes